דלג לתוכן העמוד

סרגל נגישות

שירותי החברה

אנו מתמחים בתכנון, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט. החל מאתרי תדמית, דרך פורטלים מורכבים ומבוססי תוכן, הקמת מערכות CMS מתקדמות, הקמת דפי נחיתה (Mini Site), קידום במנועי חיפוש (SEO) ואפליקציות בסביבת האינטרנט בהתאמה מדוייקת לצרכי הלקוח.

בניית אתרים

מעוניין בבניית אתר תדמיתי? אנו בונים אתרי תדמית דינמיים, המאפשרים עידכון תוכן שוטף. כמו-כן, אנו בונים אתרים מבוססי תוכן, תוך מתן פיתרון מלא ללקוח.

Our Services

עיצוב אתרים

עיצוב אתר הינו הדבר החשוב ביותר. בשלב זה קובעים את מראו של האתר: צבעי האתר, תמונות, מבנה האתר וכו'.

הקמת דפי נחיתה (Mini Site)

דף נחיתה הינו דף אינטרנט אחד אליו יגיעו גולשים שיקליקו על פרסומת (מודעה) בקמפיין פרסומי באינטרנט. דף הנחיתה משמש להרחיב את המודעה עליה לחץ הגולש, לספק מידע נוסף ואף טופס שבו ניתן להרשם לשירות או ליצור קשר.

הקמת אתר בעזרת מערכות Open Source

מערכות CMS הנמצאות בשוק כגון Drupal או Joomla, מספקות יכולות רחבות ומתקדמות להקמת אתר במהירות ובעלויות נמוכות. מעוניין בהקמת אתר מבוסס מערכת CMS? אנו נעשה את העבודה בשבילך!

קידום אתרים - SEO

קידום אתר אינטרנט במנועי החיפוש ובפרט בגוגל, הוא הבסיס להצלחה ולמשיכת גולשים לאתרך. לדוגמא, נניח שיש לך אתר אינטרנט עשיר ומעניין על גיטרות. אבל, כשגולשים יחפשו בגוגל את המילה "גיטרות" - האתר שלך נמצא במקום ה-24. אז איך הגולשים יגיעו לאתר שלך? בעיה. אנו נעזור לך לקדם את האתר שלך במנועי החיפוש.

אנו עובדים בשיטה של "הופעת, שילמת". אנו מאמינים שהלקוח צריך לשלם רק על תוצאות ולכן רק אם נעמוד בציפיות שלך (שיוגדרו בהתחלה) - כלומר, רק אם נצליח לקדם את מילות החיפוש שהוגדרו, נקבל תשלום. נסה אותנו! (כמובן שמדובר בתקופה של מספר חודשים ונדרש שיתוף פעולה מלא מצד הלקוח).

צור קשר על מנת לקבל הצעת מחיר